Biuro

Biuro Licencjonowanej Biegłej Księgowej, Agnieszki Wójcik, oferuje profesjonalne przygotowanie podatków i prowadzenie księgowości dla korporacji, małych biznesów i osób prywatnych.

Służę rozmaitym klientom, którzy czynią moją pracę zarówno interesującą jak i wyzwaniem. Posiadam tak wiedzę techniczną, jak i praktyczne doświadczenie, aby pomagać swoim klientom w osiągnięciu ich finansowych celów.

Jestem dumna z udzielania świetnej jakosci uslug, zwłaszcza w polonijnym środowisku, i osobistej, jeden-na-jednego, opieki.

Moje biuro jest tak ułożone aby zajmować się różnorakimi potrzebami moich klientów. Zajmuję się ich transakcjami bankowymi, płacę ich rachunki, przygotowuję listę płac i aranżuję ubezpieczenia, a ponadto planuje i przygotowuje rozliczenia podatkowe.

Jakkolwiek wielu moich klientów potrzebuje moich usług tylko raz w roku, oni wiedzą że jestem zawsze dostępna aby odpowiedzieć na ich pytania, dotyczące planowania podatkowego i finansowego.

Dla wielu klientów, jestem przedłużeniem ich własnego biura lub tak jakby zastępczym partnerem. Przedsiębiorcy często potrzebują kogoś kto rozumie ich biznes, aby moć udzielić im prostolinijnej porady. Udzielam wszystkich tych usług, z takim samym oddaniem, jakie wnoszę do własnego biznesu.